Post a New Question

math help

posted by .

A one year subscription to the monthly magazine cost $ 15.60. The regular newsstand price is 1.95 per issue. How many is saved per issue by paying the subscription price

  • math help -

    I'm sure you can do this one, Jazzi.

    I'll be glad to check your answer.

    Please do not post any more questions without your attempts at answering them. Any others will be deleted and you might be banned from posting for a few days.

Respond to this Question

First Name
School Subject
Your Answer

Similar Questions

More Related Questions

Post a New Question