Post a New Question

math

posted by .

Each prize for a carnival booth cost $0.32. how many prizes can you buy with $96?

  • math -

    96/0.32 = ?

    I'll be glad to check your answer.

Answer This Question

First Name
School Subject
Your Answer

Related Questions

More Related Questions

Post a New Question