Post a New Question

Math

posted by on .

Mary sells roses for $24.98 a bunch. At the end of the day she had collected $274.78. How many bunches of roses did she sell?

  • Math - ,

    274.78 / 24.98 = ?

Answer This Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Post a New Question