Wednesday
March 29, 2017

Post a New Question

Posted by on .

what is a word problem for 4.23x10

  • 5th grade math - ,

    Kaitlyn bought 10 boxes of candy for $4.23 each. How much did she spend all together?

Answer This Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Post a New Question