Saturday
April 30, 2016

Homework Help: math

Posted by Anonymous on Wednesday, November 14, 2012 at 8:01pm.

If Rhonda buys six 12-packs of fruit snacks for $14.40 how much does each fruit snack cost?

Answer This Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions