Saturday
August 1, 2015

Homework Help: Math

Posted by Kathryn on Monday, October 1, 2012 at 6:29pm.

Bunches of 6 roses were selling for $8. Anita paid $40 for roses. How many roses did she buy? PLEASE HELP!

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Members