Social studies

Does anyone have answers to the lesson 8 unit 2 test? Please respond I am struggling

asked by Anonymous
  1. No.

    Cheaters are banned from posting here.

    posted by Ms. Sue
  2. Good job Miss Sue!

    posted by Miss H
  3. did u ever do it?

    posted by jake
  4. All the answers are in the text book, read it

    posted by Teacher
  5. acually teacher no they are not there are some on here that are really hard to answer so dont be rude or a b*tch because news flash no ones perfect it is really hard to do somethings so thank you very much and go read a text book or something

    posted by kayla
  6. Oh, f&%! you, kayla.

    posted by Lucas
  7. why is there so much drama. but i agree with kayla. teacher go suck a d

    posted by unknown

Respond to this Question

First Name

Your Response

Similar Questions

  1. social studies

    Does anyone know the answers to the unit 8 lesson 8 test. I'm really struggling please help.
  2. Social Studies

    There's a Unit 2 Lesson 12 test that I need help on. Thanks! Please respond soon.
  3. 8th grade algebra 1 b

    Does anyone have the answers to the Unit 4 Lesson 10 test? The connection academy eighth grade one. It is the Quadratic Functions and Equations Unit Test that has 24 questions. Thanks.
  4. 9th grade Biology

    I really need help with the answers for the unit 2 Lesson 16: Ecology Unit Test
  5. la

    Does anyone have the answers to Connections Academy Lesson 19: Unit Test Language Arts 8A Unit 2: Turning point?
  6. Math

    Hi I am a connexus student and I was wondering if anyone could give me the answers for Unit 3 Lesson 13 Geometry and Measurement Unit Test tysm
  7. Math

    Has anyone on connections academy done the Unit 1: Lesson 13: Geometry unit test. I really don't understand can someone post the answers, thanks. I'm in 7th grade btw.
  8. 7th grade ss unit 1 lesson 13 test

    I am stuck on the test ss 2b one the lesson 13 test Why is mining important to the economy of the Untied states? I but mineral I am so stuck on this test
  9. math 7th grade connections

    2. d+g/h for 2=35, g=19, and h=6 answers=9,2.7,7.3, and 8 3.the cost in dollars of a class party is 59+13n, where n is the number of people attending. what is the cost for 44 people. answers=$116,$587,$767,or $631 for people in

More Similar Questions