Post a New Question

3rd grade math

posted by .

A hlaf dozen hair clip cost 43.90. maria wants to buy 4 hair clips. how much will she pay for them?

  • 3rd grade math -

    43.9/6 = $7.32 each

    4 * 7.32 = ?

Answer This Question

First Name
School Subject
Your Answer

Related Questions

More Related Questions

Post a New Question