Post a New Question

its urgent math i need the answer fast

posted by .

Price: 5.49
Unit Rate: 0.04

Price: 1.50
Unit Rate: 0.02

how much would you save in one year?

  • its urgent math i need the answer fast -

    Save by doing what? How many units are being bought? Are they really needed?

  • its urgent math i need the answer fast -

    Fist what is a better buy

  • its urgent math i need the answer fast -

    first how many units?

  • its urgent math i need the answer fast -

    Unit rate of $1.60 for 8 rolls

  • its urgent math i need the answer fast -

    SOLVE YOUR OWN PROBLEMS

Answer This Question

First Name
School Subject
Your Answer

Related Questions

More Related Questions

Post a New Question