Post a New Question

Math

posted by .

Justin bought 4 pillows for a total of $31.96. What is the unit price for each pillow?

  • Math -

    31.96/4 = ?

  • Math -

    Cammy -- I've banned you for a few days because of your foul mouth. I've had to delete several of your profane responses to posts.

Answer This Question

First Name
School Subject
Your Answer

Related Questions

More Related Questions

Post a New Question