Post a New Question

math

posted by .

a grocery store sells 6 pounds of apples for $4. how much will 8 pounds of apples cost? round your answer to the nearest cent.

  • math -

    $5.33

Answer This Question

First Name
School Subject
Your Answer

Related Questions

More Related Questions

Post a New Question