Post a New Question

math

posted by .

calculate the unit price $1.80 for 1.2 liters of juice

  • math -

    $1.8 / 1.2 = $1.50 per liter

Respond to this Question

First Name
School Subject
Your Answer

Similar Questions

More Related Questions

Post a New Question