Thursday
October 30, 2014

Posts by maribeth


Total # Posts: 2

8TH GRADE MATH
thank you so much, ms sue! may i ask another question? If 6 oz cost 3.25 20 oz cost 5.59 36 cost 6.59 how much would 12oz, 26 oz, 48 oz cost? Thank you so much! maribeth
January 24, 2010

8th grade
hi, if 20 oz of fish cost 4.59, how much would 6, 12, and 36 oz cost? how would i plot this on graph paper? thank you! maribeth
January 24, 2010

Pages: 1

Search
Members