Sunday
May 24, 2015

Posts by H-E-B


Total # Posts: 1

Unit rate
100 into 40 in 5 hrs http://www.eduplace.com/math/mathsteps/6/e/ 500 A 6 pack of juice boxes costs $3.99, A 24 pack costs 9.99, A 12 pack costs $5.99. What is the least expensive way to do this? What do 158 juice boxes cost? Explain it A 6 pack of juice boxes costs $3.99, A 24...
November 13, 2006

  1. Pages:
  2. 1

Members