Monday
December 22, 2014

Posts by Amany


Total # Posts: 1

Economics
Jim buys only milk and cookies. a. In year 1, Jim earns $100, milk costs $2 per quart, and cookies cost $4 per dozen. Draw Jim's budget constraint.
September 14, 2011

Pages: 1

Search
Members