Wednesday
October 1, 2014

Homework Help: Maths

Posted by T1 on Thursday, August 7, 2014 at 10:50am.

A 5kg bag of apples costs R65 what is the cost of 500 grams of apples

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

math - A 5 kg bag of apple costs R65. What is the cost of 500 grams of apples
Algebra!! - Six pears and three apples cost $3.90. Two pears and five apples ...
Help!Math.... - Six pears and three apples cost $3.90. Two pears and five apples...
4th grade math - han ate 3 apples out of a bag of 6 apples. lester ate 2 apples ...
Maths - Three tired and hungry men went to sleep with a bag of apples. One man ...
Algebra! - Six pears and three apples cost $3.90. Two pears and five apples cost...
stats - A large shipment of Granny Smith apples arrives at a grocery store. ...
MATHS - The storekeeper found that if he removed the apples from his box either ...
math - A bag of apples weighs 22.3 ounces and costs $1.80. What is a good ...
Math - A bag of apples weigh 22.3 ounces and costs $1.80 What is a good estimate...

Search
Members