October 21, 2016

Homework Help: Maths

Posted by Nur on Saturday, March 1, 2014 at 5:35am.

Betty bought 8 rolls of ribbons. There were 2 5/6m of ribbon in each roll. If 1 metre of ribbon cost $6, how much did she pay altogether?

Answer This Question

First Name:
School Subject:

Related Questions

More Related Questions