Monday
May 25, 2015

Homework Help: Maths

Posted by Nur on Saturday, March 1, 2014 at 5:35am.

Betty bought 8 rolls of ribbons. There were 2 5/6m of ribbon in each roll. If 1 metre of ribbon cost $6, how much did she pay altogether?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

Members