Friday
December 19, 2014

Homework Help: Math

Posted by JJ on Tuesday, August 20, 2013 at 3:05am.

Raisin sell for $3.99 per pound. How much will 33 1/3 pounds of raisins cost?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

Math - Harry Styles wants to make trail mix made up of almonds, walnuts, and ...
Algebra - -your school club decides to hold a fundraiser by selling trail mix, ...
algebra - walnuts that sell for $3 a pound and macadamia nuts that sell for $4 ...
math - Walnuts sell for $10 per pound and pecans for $18 per pound. How much of ...
algebra - Mixture Problems Template Price Problems Copy the problem from the ...
Math problem - The modern grocery has cashews that sell for $4.00 a pound and ...
Helpppppp - The modern grocery has cashews that sell for $4.00 a pound and ...
Algebra - A coffee manufacturer wants to market a new blend of coffee that will ...
math - the manager of a starbucks store plans to mix A grade coffee that cost 9....
Algebra - A natural food store makes its own brand of trail mix out of dried ...

Search
Members