Saturday
November 29, 2014

Homework Help: Math

Posted by Stephanie on Thursday, May 2, 2013 at 8:26pm.

What is $4.80 rounded to the nearest cent?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

Math-- Please check - A package of 16 tea bags costs $2.29. Find the unit price ...
math - An 11 ounce bag of chips costs $1.99 what is the cost per ounce rounded ...
Math - A can of worms for fishing costs $2.60. There are 20 worms in a can. What...
math - what is 25.515 rounded to the nearest cent?
math - what is 0.775 rounded to nearest cent
Math - what is $10.5002 rounded to the nearest cent, dime, and dollar. My work: ...
math!! - A 9-pack of toy cars costs $8.58. What is the unit price, rounded to ...
math - A $5,000 loan is offered for 18 months at 7.50% compounded quarterly. For...
Rounding Decimals - Use the digits 0,2,5 and 8. Write a decimal that will round ...
Math - Find the simple interest. Round your answer to the nearest cent. ...

Search
Members