Friday
May 6, 2016

Homework Help: geometry

Posted by Anonymous on Wednesday, April 24, 2013 at 12:33pm.

A 7-inch apple pie sells for $4. What is its cost per square inch (in Sq.?

Answer This Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions