Thursday
April 24, 2014

Homework Help: 3rd grade math\

Posted by mythreyee on Tuesday, April 9, 2013 at 5:38pm.

A hlaf dozen hair clip cost 43.90. maria wants to buy 4 hair clips. how much will she pay for them?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

3rd grade math - A hlaf dozen hair clip cost 43.90. maria wants to buy 4 hair ...
math/algebra - A bride has a budget of $3,000 to spend on flowers. She wants 9 ...
Quick Math - I still have a question. My first one has been answered(I, but I am...
math - The price of a hair clip is .75 cents. The sales tax is 0.04 of the ...
math - The price of a hair clip is .75 cents. The sales tax is 0.04 of the ...
math - Dozen pears cost $ 2.45 Dozen apples cost $ 3.68 Dozen peaches cost $ 1....
math - For a wedding, Shereda bought several dozen roses and several dozen ...
math - If 7 3/4 dozen 1/2" connector fittings cost $31.00, what is the cost per ...
Math - I have a question: How would you solve this? a dozen dozen apples at half...
Math - For $1.80 a grocer buys a case of fruit which contains 12 dozen. She ...

Search
Members