Post a New Question

3rd grade math

posted by on .

a package of 4 button costs $1.30. how much will 4 package cost?

  • 3rd grade math - ,

    If one package costs $1.30
    Then 4 packages will cost 4 x $1.30
    just multiply

Answer This Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Post a New Question