Friday
May 22, 2015

Homework Help: 3rd grade mah

Posted by mythreyee on Tuesday, April 9, 2013 at 5:14pm.

mrs. rothenberg bought a bag of 6 pears for $5.40. what was the unit price per pear?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

Members