Tuesday
March 28, 2017

Post a New Question

Posted by on .

A hlaf dozen hair clip cost 43.90. maria wants to buy 4 hair clips. how much will she pay for them?

  • 3rd grade math - ,

    43.9/6 = $7.32 each

    4 * 7.32 = ?

Answer This Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Post a New Question