Tuesday
July 28, 2015

Homework Help: math

Posted by tala on Friday, March 15, 2013 at 3:56pm.

a pumpkin pie costs $12.55 at a bakery. if the pie has a diameter of 12 inch. what is the cost per square inch of the pie?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Members