Friday
April 18, 2014

Homework Help: math

Posted by ann on Friday, February 22, 2013 at 11:48am.

round up 114.29 to nearest cent

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

Math-- Please check - A package of 16 tea bags costs $2.29. Find the unit price ...
math - A 6 pack of 4oz. containers of yogurt costs $2.99. What is the unit price...
Math - I need help with this question: Estimate the product by rounding to the ...
math - Phillip, the proprietor of a vineyard, estimates that the first 9600 ...
math - Phillip, the proprietor of a vineyard, estimates that the first 9600 ...
math - Phillip, the proprietor of a vineyard, estimates that the first 9600 ...
math - Phillip, the proprietor of a vineyard, estimates that the first 9600 ...
math - Phillip, the proprietor of a vineyard, estimates that the first 9600 ...
math - Phillip, the proprietor of a vineyard, estimates that the first 9600 ...
Rounding Decimals - Use the digits 0,2,5 and 8. Write a decimal that will round ...

Search
Members