Saturday
August 23, 2014

Homework Help: Math

Posted by Charles on Thursday, February 14, 2013 at 7:29pm.

A mother of triplets wants to buy gum balls the machine has two colors how much will it cost to get three gum apps the same color ?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

math ms sue please help, PLEASE!!!! - tori had 20 gumballs in a bag. there were ...
imp4 - Pow 3 "a sticky gum" revisited Gumballs are 1 penny each. The kids each ...
math - PLEASE HELP!!!(: There are 9 red gum balls, 5 green gum balls, 8 yellow ...
Math ms sue please please please help!!!!!! - 1)a bag contains five red marbles ...
math/algebra - Sally bought three chocolate bars and a pack of gum and paid $1....
Math - Jackson wnats to give everyone in his class (including himself) 1 piece ...
math plz help - 3. The number cube shown is rolled and the spinner shown is spun...
7th grade - If i buy a lollipop and a pack of gum, the cost will be $1.19. If i ...
algebra 1 - ana bought 12 pieces of gum consisting of only red gum and white ...
math - Mr. Jackson is preparing bags of treats to give trick or treaters on ...

Search
Members