Sunday
April 20, 2014

Homework Help: Maths

Posted by Zayn on Wednesday, February 6, 2013 at 6:36am.

Su Mei bought 3 apples for $2n. How much did she have to pay for 18 apples?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

Math - Suzanne bought 50 apples at the apple orchard.she bought 4 times as many ...
Le math - Tomas bought some fruit at the market. He bought twice as many melons ...
math - marc bought bananas, apples, and peaches. He bought twice as many lbs of ...
math - Mary bought some peppers and apples at the farmer's market. 2/3 of the ...
algebra - So... I know the answer to the question because it's something we ...
9th grade - Celia bought 12 apples, ate two of them, and sold the rest at 20 ...
maths - I bought a certain number of apples at 4 for 6 paise and 3/5 of that ...
math - For fall festival, Mrs. Marco bought 6 bags of Golden Delicious apples. ...
math - For Fall Festival, Mrs. Marco bought 6 bags of Golden Delicious apples. ...
math - Alex bought twice as many pears as apples. He bought 4 more pears than ...

Search
Members