Saturday
May 30, 2015

Homework Help: math help

Posted by jazzi on Friday, January 25, 2013 at 2:52pm.

Pistachios were priced at 3 pounds for $ 6.99. (a) what were the price per pound? (b) how much would 10 pounds of pistachios cost?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

Members