Friday
April 18, 2014

Homework Help: math

Posted by jazzi on Tuesday, January 22, 2013 at 4:19pm.

Marie bought 8 pounds of apples for 0.82 per pound and paid for them with a ten dollar bill. How much should she get back in change

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

math - Marie bought 8 pounds of applesbfor 0.82 per pound and paid for them with...
HELP PLZ - 1. Milo bought pounds of red apples and pounds of green apples to ...
Math Statistics - The annual per capita consumption of fresh apples (in pounds) ...
math - Audrey bought 7 pounds of diced apples and shared them equally among 4 ...
Math - Audrey bought 7 pounds of diced apples and shared them equally among 4 ...
Statistics Math - The annual per capita consumption of fresh apples (in pounds) ...
Algebra - How many pounds of apples costing .64 per pound must be added to 30 ...
math - A michigan orchard made 11,491lb of taffy apples with approximately 1lb ...
Math - Suzanne bought 50 apples at the apple orchard.she bought 4 times as many ...
math - A Michigan orchard made 22,331 lb of taffy apples with approximately 1 lb...

Search
Members