Sunday
August 30, 2015

Homework Help: math

Posted by tyler on Tuesday, January 15, 2013 at 7:43pm.

jeff bought 6 pairs of shoes and 4 jerseys for 560. Jersies cost 1/4 price of one pair of shoes. Find price of shoes and price of jersey

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Members