Thursday
December 18, 2014

Homework Help: its urgent math i need the answer fast

Posted by James on Monday, January 14, 2013 at 6:16pm.

Price: 5.49
Unit Rate: 0.04

Price: 1.50
Unit Rate: 0.02

how much would you save in one year?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

math - Price: 5.49 Unit Rate: 0.04 Price: 1.50 Unit Rate: 0.02 how much would ...
unit rate - the unit price of an item at a grocery store is a familiar example ...
math/unit rate - please help me find the definition for unit rate. It depends ...
Math - How do I expres a rate as a unit rate Usually it is rate/unit said as "...
math - the______ relates to a price to some common unit parallel unit price rate...
Calculus - The demand function for the Luminar desk lamp is given by the ...
math (unit rate) - how would i get the answer to this problem-$1.60 for 8 rolls...
Math - The quantity demanded each month of Russo Expresso Makers is 250 when the...
math - how do you find a unit price? is there a formula you need to follow? ex.)...
Math - How do you calculate unit price? The unit price is the total price ...

Search
Members