Sunday
August 30, 2015

Homework Help: algebra

Posted by molly on Thursday, January 10, 2013 at 9:48pm.

-A store sells 28 ounces of peanut butter for $2.24. The store also sells 32 ounces of teh same peanut butter for $2.40. Which is a better buy?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Members