Post a New Question

Math

posted by on .

Justin bought 4 pillows for a total of $31.96. What is the unit price for each pillow?

  • Math - ,

    31.96/4 = ?

  • Math - ,

    Cammy -- I've banned you for a few days because of your foul mouth. I've had to delete several of your profane responses to posts.

Answer This Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Post a New Question