Wednesday
August 5, 2015

Homework Help: Math

Posted by Camma Breezy on Tuesday, January 8, 2013 at 8:01pm.

Sue Ellen bought 5 cans of soup for a total of $4.00. What is the unit price of a can of soup, in dollars per can?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Members