Wednesday
June 29, 2016

Homework Help: math

Posted by Anonymous on Wednesday, December 5, 2012 at 11:18pm.

8 sandwiches cost $1.44,how much will 13 cost show answer and steps to reach answer please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Answer This Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions