Post a New Question

math

posted by on .

how can I write a word problem usingg 4.23*10=42.3

  • math - ,

    Tiara bought 10 bags of cookies at $4.23 each. How much did she spend all together?

Answer This Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Post a New Question