Friday
August 29, 2014

Homework Help: math

Posted by hannah on Friday, November 23, 2012 at 12:03pm.

if 3 bananas cost 1.14 how much will 5 of them cost? and how do ypu work it out?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

math - if 3 bananas cost 1.14 how much will 5 of them cost? and how do ypu work...
math - if 3 bananas cost 1.14 how much will 5 of them cost? and how do ypu work...
Math - If 31/2 pounds of bananas cost $.98, how much would one pound cost? A. $....
math - bananas cost twice as much as oranges.sue buys 10 bananas and 3 oranges....
Algebra - three apples and four bananas cost $4.85,three apples and ten bananas ...
math - 31 lbs of bananas cost $248. How much would 40 lbs cost?
math - You are also making a fruit salad. You have already selected apples, ...
math - 4 lbs. of bananas cost 156. each lbs of bananas cost how many trinkets?
Math - You have $5 to spendon fruit for a picnic. Apples cost $0.99 per pound ...
math - Bananas cost $0.98 per kilogram. About how many 170-g bananas can you buy...

Search
Members