Monday
March 27, 2017

Post a New Question

Posted by on .

if 3 bananas cost £1.14 how much will 5 of them cost? and how do ypu work it out?

  • math - ,

    if 3 bananas cost £1.14 how much will 5 of them cost? and how do you work it out?

  • hannah - math - ,

    Hannah , you re-posted this same question at 2:15 for the third time, when you can clearly see that I answered your same question, posted just below this, at 1:04.

    I don't understand, don't your read replies to your postings ??

Answer This Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Post a New Question