Saturday
October 25, 2014

Homework Help: comparing different types of currency.

Posted by Anonymous on Tuesday, November 6, 2012 at 11:45am.

if you could buy 10 apples for 1 american dollar how many apples could you buy with 6.25 chinese yuan.

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

math - Melons cost QR1.5 each and apples cost QR3.75 per kilogram. A man buys ...
Math help - You buy 3 pounds of organic apples for $7.50. The graph shows the ...
math - Suzanne bought 50 apples at the apple orchard. She bought 4 times as many...
ALGEBRA WRITE EQUATION - FOOD: each variety of apples cost $1.20/lb at a grocery...
math - Apples sell for $1.29 a pound, and there is an average of 3 apples per ...
Math - Suzanne bought 50 apples at the apple orchard.she bought 4 times as many ...
Algebra - If I buy 2 apples and 6 oranges, I will spend $5.60. However, if I buy...
Math - Carmen bought 20 apples to make cider. If each apple has a mass of 18 ...
Algebra - A bought some carrots and apples for $24.80. A carrot and an apple $0....
math - Pilar picked 12 apples. She gave 1/4 of the apples to Dwayne, 1/4 of the ...

Search
Members