Thursday
December 18, 2014

Homework Help: math

Posted by kyla on Sunday, October 21, 2012 at 3:38pm.

whatis the unit price of 40 ounces for $12

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

math - CALCULATE THE UNIT PRICE for o price at $3.96 17 ounces into cents/ounces
math - whats the unit rate: 882 yd in 9 secs A grocery store sells four ...
unit rate - the unit price of an item at a grocery store is a familiar example ...
Math - 74. Four brands of soap are available in a local store. Compute the unit ...
math - Four brands of soap are available in a local store. Compute the unit ...
math - how do you find a unit price? is there a formula you need to follow? ex.)...
computers - compute the unit price for products sold the program should input ...
Computer programming - Ok so the question is this: the manager of the Super ...
math - A) which is the better value a 12 ounce jar of honey for $2.25 or an 18 ...
Math - The quantity demanded each month of Russo Expresso Makers is 250 when the...

Search
Members