Thursday
October 23, 2014

Homework Help: math

Posted by lisa on Monday, October 15, 2012 at 8:25pm.

jill bought 32 orange and apple slices. There were three times as many orange slices as there were apple slices. how many of each did she have

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

4th grade math - Mrs. Reid brought 32 orange and apple slices to her daughter's ...
math - If a pastry chef has 13 lbs of apple slices to make 8 apple pies if ...
math - A pastry chef has 13 pounds of apple slices to make 8 apple pies. if the ...
Math - Jerry bought 2 pies. He cut each pie into 6 slices. Over the week, he ate...
math - kim ate 3/2 slices of an apple. Did he eat less than a whole apple or ...
math 2nd grade - simon ate 3/2 slices of an apple. Did he eat less than a whole ...
math - Regular sandwiches are sold with 3 pickles and 2 tomato slices. Deluxe ...
math - sam cut a pie into equal slices. there are only 3 slices left. the angle ...
math - Frank cut a pie into 10 equal slices. There are only 3 slices left. What ...
math - frank cut a pie into 10 equal slices there are only 3 slices left what is...

Search
Members