Post a New Question

Math

posted by on .

Five apples cost $4.90.how much does each apple cost

  • Math - ,

    Divide:

    4.90 / 5 = ?

  • Math - ,

    0.98

Answer This Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Post a New Question