Tuesday
October 21, 2014

Homework Help: math

Posted by Anonymous on Tuesday, October 9, 2012 at 11:37am.

How much does Jane pay for 1.75 kg of apples at $0.48 per 100 grams?.

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

Math - How much does Jane pay for 1 pound 12 ounces of apples at $1.96 per pound...
stats - A large shipment of Granny Smith apples arrives at a grocery store. ...
Finance Math - Jane made a down payment of 1500 dollars toward the purchase of a...
Maths - Su Mei bought 3 apples for $2n. How much did she have to pay for 18 ...
maths - a grocey man sells 300 apples at Rs 50 per dozen. he sells 200 apples ...
math - Gorang bought 60kg apples at Rs 48 per Kg. he sold 70% of the apples at ...
Math - Jane lives in Middleton, where the tax rate is 2.9%. Her property is ...
math - Kittens weigh about 100 grams when born and gain 7 to 15 grams per day. ...
math .... mad HARD - a football stadium seats 60,000 fans.about 1/4 of the fans ...
aig math(please answer) - 4 kg of apples and 1 kg of berries cost $5.75 ...

Search
Members