Monday
April 21, 2014

Homework Help: math

Posted by Anonymous on Tuesday, October 9, 2012 at 11:37am.

How much does Jane pay for 1.75 kg of apples at $0.48 per 100 grams?.

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

math - the ratio of the following is 2:5 of peter to jane ... jane gave all of ...
aig math(please answer) - 4 kg of apples and 1 kg of berries cost $5.75 ...
Physics - Jane and John, with masses of 50 kg and 60 kg, respectively, stand on ...
math - I am answering questions concerning equity, the problem is a story ...
math - how do solve this question? jane budgets her monthly take-home pay. the ...
Math - How much does Jane pay for 1 pound 12 ounces of apples at $1.96 per pound...
physics - How much work is a 200 kg weightlifter doing while he holds a 1000 kg ...
physics repost - How much work is a 200 kg weightlifter doing while he holds a ...
math - John goes to the store to buy some school supplies.He byus a stapler for...
Math - Shoes are on sale, buy one and get the cheaper pair 50% off. Jane and ...

Search
Members