Friday
May 29, 2015

Homework Help: Math

Posted by Leelah on Wednesday, September 19, 2012 at 8:03am.

Decide which is the better value (best buy) based on the unit rates

$25.00 for concert tickets for 2 people OR 36.00 for concert tickets for 3 people

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

Members