Tuesday
July 29, 2014

Homework Help: Math-unit rates

Posted by Sammi on Tuesday, September 18, 2012 at 11:20pm.

Find the unit rate for $27.40 for 4 hours of work

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

math/unit rate - please help me find the definition for unit rate. It depends ...
Math-unit rates - Find the unit rate for $27.40 for 4 hours of work
MATh/UNiT RATES - FIND THE UNIT RATES AND WRITE THEM BOTH IN FRACTION AND WORD ...
Unit Rates - Find each unit rate. - 20 mi in 5h - 78 mi on 3 gal Please and ...
Math(Unit Rate) - If 20 units= 10kg whats the unit rate? http://www.eduplace.com...
unit rate - the unit price of an item at a grocery store is a familiar example ...
MATH - Find the unit rate for $27.40 for 4 hours of work
math/rates and unit rates - I can't figure out my homework because I don't know ...
Unit rates - Explain how you can use a unit rate to compare what store is a ...
math question - How do you do rates and unit prices and what is the process for...

Search
Members