Post a New Question

Math-unit rates

posted by on .

Find the unit rate for $27.40 for 4 hours of work

  • Math-unit rates - ,

    divide $ by hr to get $/hr

  • Math-unit rates - ,

    20 mi in 5 h

  • Math-unit rates - ,

    12/450

Answer This Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Post a New Question