Post a New Question

Math-unit rates

posted by .

Find the unit rate for
$27.40 for 4 hours of work

  • Math-unit rates -

    120 lb over $15

Answer This Question

First Name
School Subject
Your Answer

Related Questions

More Related Questions

Post a New Question