Monday
April 27, 2015

Homework Help: math

Posted by kayla on Saturday, September 15, 2012 at 12:09am.

If you buy 6 boxes of cereal for $ 10, how much will 9 boxes of cereal cost ?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

Members