Monday
August 31, 2015

Homework Help: math

Posted by kayla on Friday, September 14, 2012 at 11:46pm.

If you can buy 12 cans of juice for $8, how much will 18 cans cost ?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

More Related Questions

Members