Thursday
October 30, 2014

Homework Help: math

Posted by Anonymous on Thursday, August 23, 2012 at 7:41pm.

Dozen pears cost $ 2.45
Dozen apples cost $ 3.68
Dozen peaches cost $ 1.85

What is the total cost for a dozen each of pears, apples and peaches?

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

Quick Math - I still have a question. My first one has been answered(I, but I am...
Math - I have a question: How would you solve this? a dozen dozen apples at half...
math/algebra - A bride has a budget of $3,000 to spend on flowers. She wants 9 ...
math - three apples and 2 ponkans cost P51. two apples and 3 ponkans cost P46.50...
math - For a wedding, Shereda bought several dozen roses and several dozen ...
Quick Math - I have a question: How would you solve this? a dozen dozen apples ...
Help!Math.... - Six pears and three apples cost $3.90. Two pears and five apples...
Algebra!! - Six pears and three apples cost $3.90. Two pears and five apples ...
Quick Math - Is a dozen dozen equals to 24? wouldn't a dozen dozen be 144? and ...
math - four apples and 2 ponkans cost 53.two apples and four ponkans cost 75.how...

Search
Members