Saturday
March 28, 2015

Homework Help: math

Posted by wan on Saturday, August 18, 2012 at 8:04am.

there are 4 packets of muesli sold for every 3 packets of bran.The owner sold 84 packets of muesli and bran today.how many packets of muesli did the store sell today

Answer this Question

First Name:
School Subject:
Answer:

Related Questions

math - A shopkeeper bought cooking fat in 30 one kilogram packets and 20 five ...
statistics - Machines are used to pack sugar into packets supposedly containing ...
Statistics - Machines are used to pack sugar into packets supposedly containing ...
SMU - Ans:- Machines are used to pack sugar into packets supposedly containing 1...
statistics/probability - QUESTION- machines are used to pack sugar into packets ...
math - Theta taa factroy produces equal number of 1/4kg packets and 1/2kg ...
math - Theta taa factroy produces equal number of 1/4kg packets and 1/2kg ...
Maths - Please help...I just can't figure it out.. Amanda, Belinda and mary ...
math - Cathy and Judy bought some postcard packets.altogether there were 48 ...
Maths Problem - Can anyone help me please? Amanda, Belinda and mary share 9x ...

Members